Μετάβαση στο περιεχόμενο
  • ChatBox

    ChatBox

    Chatroom Rules

    • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
    • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
    • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
    • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
juma

χάκαραν τον λογαριασμό μου στο Facebook

Recommended Posts

juma

καλησπερα θελω την βοηθεια σας

χάκαραν τον λογαριασμό μου στο Facebook και άλλαξαν το email μου και αφαίρεσαν τον αριθμό τηλεφώνου μου και έχασα κάθε πρόσβαση.
Ξεκίνησα τη διαδικασία από το email μου για την ασφάλεια του λογαριασμού <This wasn't me>
Προχώρησα στη διαδικασία ταυτοποίησης με ταυτότητα διαβατηρίου και μετά από ώρες έγινε αποδεκτή, μετά κάνω το επόμενο βήμα με το μήνυμα
<secure your login details The phone number or email on your account may have been added by someone else or used by them to log in.
Because this is the only phone number or email on your account, you can't remove it here.
For your security, we recommend you change it to something different in Account settings when you are back on Facebook>
Όταν είδα αυτό το μήνυμα, δεν πάτησα επόμενο και έκανα το λάθος να πατήσω να παω στην προηγούμενη σελίδα
Έδειξε ένα Error και αντί να επιστρέψω στη σελίδα με μεταφέρει στον λογαριασμό Facebook
μόλις συνέβη αυτό, ξεκίνησα τη διαδικασία αλλαγής του email μου και προσθήκης του αριθμού τηλεφώνου μου, αλλά δυστυχώς, δεν μπόρεσα να το κάνω γιατί μου ζήτησε κωδικό πρόσβασης, που δεν έχω και προφανώς αυτό έγινε από το λάθος που έκανα πατώντας για να γυρίσω πίσω
Αυτή τη στιγμή ο λογαριασμός μου είναι ανοιχτός, δεν έχω πρόσβαση και είναι με το email του Χάκερ
Προσπαθώ να κάνω ξανά τη διαδικασία <Facebook account hacked> <facebook.com/login/identify>  και όταν πατάω αποστολή εμφανίζεται το μήνυμα
< You Can't use this feature Right Now we limit how often you can post, comment or do other Things in a given amount of time in order to help protect the 
community from spam. You can try again later> 
παρακαλώ βοηθήστε με να ανακτήσω τον λογαριασμό μου επειδή έχω πολλά προσωπικά δεδομένα στα μηνύματα από φίλους από την εργασία μου και από την οικογένειά μου 
και είναι εκτεθειμένο σε χάκερ

ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απάντηση στο θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



ChatBox

ChatBox

Chatroom Rules

  • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
  • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
  • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
  • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
×
×
  • Create New...