Μετάβαση στο περιεχόμενο
  • ChatBox

    ChatBox

    Chatroom Rules

    • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
    • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
    • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
    • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
Taratajoum

Spy phone

Recommended Posts

Taratajoum

Έπιασα τη σύζυγο να κάνει sexting με ένα συνάδερφο μέσω Viber. 

Πως μπορώ να βλέπω μόνιμα το τι στέλνει στο Viber? Να μου έρχονται και των δύο. Βλέπω διάφορες εφαρμογές spyware αλλά τις φοβάμαι. Χρησιμοποιούν self-deleting μηνύματα με χρόνο.  Εϊμαι διατεθειμένος να δώσω και αμοιβή. Επικοινωνία με μύνημα.

Επίσης, μπο΄ρώ να βρω με κάποιο τρόπο όλα τα παλαιότερα μηνύματά της; Θέλω να διαπιστώσω πόσο μακρια΄ έχει πάει το πράγμα....

Edited by Taratajoum

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

neo133t

geia sou file mou h lysh sto   provlima  sou  einai to TheTruthSpy sou stelno kai link https://my.thetruthspy.com/Account/Action?returnUrl=%2F kali dinami gia na egkatasthseis to logismiko preepei na exeis fysikh prosvasi sto kinito ths gynaikas sou o xronos pou xreiazetai egkatastash einai 2-3 lepta

 

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Dodos21(r)
On 26/5/2022 at 4:16 ΜΜ, neo133t said:

geia sou file mou h lysh sto   provlima  sou  einai to TheTruthSpy sou stelno kai link https://my.thetruthspy.com/Account/Action?returnUrl=%2F kali dinami gia na egkatasthseis to logismiko preepei na exeis fysikh prosvasi sto kinito ths gynaikas sou o xronos pou xreiazetai egkatastash einai 2-3 lepta

 

Μπορείς λίγο να μου εξηγήσεις πως λειτουργεί ;

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

neo133t

sorry pou xathika loipon dn me noiazei h prosopikh sas zoi eiste orimoi gia na to lysete monoi sas ego tha sas voithiso texnologika

Στο Android, μεταβείτε στις ρυθμίσεις "Ασφάλεια" (στην προεπιλεγμένη εφαρμογή "Ρυθμίσεις") και, στη συνέχεια, επιτρέψτε την εγκατάσταση εφαρμογών από "Άγνωστες πηγές
Στη συνέχεια, πραγματοποιήστε λήψη της δοκιμαστικής έκδοσης στο android.thetruthspy.com και, στη συνέχεια, πατήστε την ειδοποίηση "Η λήψη ολοκληρώθηκε
" (ή βρείτε το αρχείο στην εφαρμογή "Λήψεις") για να εκτελέσετε το αρχείο εγκατάστασης 
Σε αυτό το σημείο, θα χρειαστεί να κάνετε κλικ σε όλα τα μηνύματα και τις προειδοποιήσεις για να συνεχίσετε την εγκατάσταση 
της εφαρμογής. 
Τέλος, όταν εγκατασταθεί, ανοίξτε το, γιατί θα χρειαστεί να το συνδέσετε με τον λογαριασμό σας ή να ανοίξετε έναν λογαριασμό εδώ με τη διεύθυνση email σας.
Μετά από μόλις 2-3 λεπτά με το τηλέφωνο, το λογισμικό κατασκοπείας είναι εγκατεστημένο και έτοιμο για χρήση! Για να βεβαιωθείτε ότι το άτομο δεν θα παρατηρήσει κάτι λάθος στο smartphone του, βεβαιωθείτε ότι έχετε απενεργοποιήσει τις "Άγνωστες πηγές" εάν δεν είχε επιλεγεί προηγουμένως, διαγράψτε το αρχείο .apk από την εφαρμογή Λήψεις και αποκρύψτε το εικονίδιο του TheTruthSpy, κάτι που μπορεί να γίνει αφού συνδεθείτε στην εφαρμογή 
Τώρα που έχουμε εγκαταστήσει το TheTruthSpy, μπορούμε να έχουμε πρόσβαση στις πληροφορίες του τηλεφώνου από το cloud. Το λογισμικό κατασκοπείας που έχουμε εγκαταστήσει στο τηλέφωνο μεταδίδει όλες τις πληροφορίες του τηλεφώνου σε έναν διακομιστή. Στη συνέχεια, μπορούμε να έχουμε πρόσβαση σε αυτόν τον διακομιστή μέσω ενός λογαριασμού στο my.thetruthspy.com 
Μόλις συνδεθούμε με τα διαπιστευτήριά μας, μας υποδέχεται ένας πίνακας ελέγχου όπως παρακάτω. Δεδομένου ότι πρόκειται για δοκιμαστικό λογισμικό, ορισμένες από τις δυνατότητες δεν είναι διαθέσιμες, αλλά ακόμη και αυτό το δοκιμαστικό λογισμικό διαθέτει τη δυνατότητα παρακολούθησης του τηλεφώνου μέσω GPS, σας δίνει όλο το ιστορικό SMS, το ιστορικό κλήσεων thats all guys HACK THE PLANET

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

tuxedomoon

Έχω ανάλογο πρόβλημα, αλλά δεν μπορώ να έχω πρόσβαση στο κινητό της, υπάρχει καποιος τρόπος...δίνω και εγώ αμοιβή σε όποιον το αναλάβει και βοηθήσει.Πρεπει να γνωρίζω την αληθεια

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Mata
Διαχειριστής
On 18/9/2022 at 8:48 ΠΜ, tuxedomoon said:

Έχω ανάλογο πρόβλημα, αλλά δεν μπορώ να έχω πρόσβαση στο κινητό της, υπάρχει καποιος τρόπος...δίνω και εγώ αμοιβή σε όποιον το αναλάβει και βοηθήσει.Πρεπει να γνωρίζω την αληθεια

Υπάρχει τρόπος να την χωρίσεις αν έχεις ανασφάλειες και δεν έχεις εμπιστοσύνη σε κάποιον. Αν θέλει να κάνει κάτι θα το κάνει χωρίς να σε ρωτήσει. Δεν θα παραβιάσεις τα προσωπικά δεδομένα κάποιου. Είναι σαν να μπαίνεις τουαλετα να κανεις τις ανάγκες σου και εγώ ο άκυρος να σπάω την πόρτα και να μπαίνω μέσα με το έτσι θέλω.

 
 
 
dfIK0AV.png.e234aa2149c2b74e2ca0b56e57705d64.png

 

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απάντηση στο θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



ChatBox

ChatBox

Chatroom Rules

  • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
  • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
  • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
  • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
×
×
  • Create New...