Μετάβαση στο περιεχόμενο
  • ChatBox

    ChatBox

    Chatroom Rules

    • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
    • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
    • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
    • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
Pal3bread0

Wps Ερώτηση

Recommended Posts

Pal3bread0

Παιδιά καλησπέρα. Εδώ και μερικές μέρες με απασχολεί το θέμα σχετικά με το cracking wpa και wpa2 καθώς τ α περισσότερα router σήμερα αυτή την ασφάλεια έχουν. Έτσι λοιπόν ξεκίνησα με διαφορά βιντεακια YouTube και άρθρα στο Internet. Είχα ξανά γράψει στο forum αν εχιε κάποιος να μου προτείνει κάποιος κάτι. Μου πρότειναν evil twin. Το προσπάθησα αλλά αν κάποιο άτομο δεν μπει για να βάλει τον κωδικό είναι μάταιο. Έτσι ξεκίνησα να ασχολούμαι με τη ευπάθεια κυρίως γι αυτά που έχουν ανοιχτό το wps

Έτσι λοιπόν ξεκίνησα με wifite, airgeddon άρα και bully, reaver, pixie dust. Αλλά μάταια 

Έχει κανείς να προτείνει κάτι; 

Σας ευχαριστώ πολύ 

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

TKS
On 10/12/2020 at 3:08 ΜΜ, Pal3bread0 said:

Παιδιά καλησπέρα. Εδώ και μερικές μέρες με απασχολεί το θέμα σχετικά με το cracking wpa και wpa2 καθώς τ α περισσότερα router σήμερα αυτή την ασφάλεια έχουν. Έτσι λοιπόν ξεκίνησα με διαφορά βιντεακια YouTube και άρθρα στο Internet. Είχα ξανά γράψει στο forum αν εχιε κάποιος να μου προτείνει κάποιος κάτι. Μου πρότειναν evil twin. Το προσπάθησα αλλά αν κάποιο άτομο δεν μπει για να βάλει τον κωδικό είναι μάταιο. Έτσι ξεκίνησα να ασχολούμαι με τη ευπάθεια κυρίως γι αυτά που έχουν ανοιχτό το wps

Έτσι λοιπόν ξεκίνησα με wifite, airgeddon άρα και bully, reaver, pixie dust. Αλλά μάταια 

Έχει κανείς να προτείνει κάτι; 

Σας ευχαριστώ πολύ 

Εψαξες εδω μεσα στη κατηγορια Network/Wifi Hacking;Και εψαξες για να το βρεις στην πρωτη τουλαχιστον σελιδα του Google αλλα και στις επομενες με διαφορες ονομασιες;

Our Democracy Has Been Hacked

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απάντηση στο θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



ChatBox

ChatBox

Chatroom Rules

  • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
  • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
  • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
  • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
×
×
  • Create New...