Μετάβαση στο περιεχόμενο
  • ChatBox

    ChatBox

    Chatroom Rules

    • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
    • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
    • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
    • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
z3n0r

Πως να παρακάμψετε τα περισσότερα SMS Verification

Recommended Posts

z3n0r

[hide]

 imageproxy.png.af7e9b65660be0281602d2a2ac899ce9.png

 

Γειά σας παιδιά σήμερα θα μοιραστώ μαζί σας πως παρακάμπτω την επαλήθευση μέσω SMS! 
Ακολουθήστε αυτά τα βήματα και είμαι σίγουρος ότι θα είστε σε θέση να παρακάμψετε οτιδήποτε προσπαθήσετε. 
Και χωρίς να χρειαστεί να πληρώσετε για τίποτα. Θα σας παρέχω όλες τις πηγές μου για να παρακάμψετε το SMS και πρόκειτε να μείνετε έκπληκτοι με το τι 
ιστοσελίδες μπορούν να παρακαμφθούν. Δεν έχω πληρώσει ποτέ για επαλήθευση SMS εδώ και χρόνια.

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ ΤΟ SITE ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

Αυτό είναι το νούμερο ένα, πηγαίνετε στην ιστοσελίδα για να παρακάμψετε το SMS!
Κυριολεκτικά το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να βεβαιωθείτε ότι το site που χρειάζεστε επαλήθευση για να στείλετε SMS στην Νέα Ζηλανδία, απλά μπορεί να το κάνει. 
Είμαι βέβαιος ότι αυτό το site θα πραγματοποιήσει επαλήθευση, με βοήθησε πολύ στο παρελθόν αλλά το μόνο κακό είναι ότι έχει μόνο λίγους αριθμούς. 
Ένα πολύ καλό για αυτό το site είναι ότι μπορείτε να αποθηκεύσετε το URL και κάθε φορά που χρειάζεστε SMS επαλήθευση, 
θα μπορείτε να το επιβεβαιώσετε και πάλι με τον ίδιο ακριβή αριθμό.
Temp-SMS

Αυτό το site είναι σαν το Temp-SMS, αλλά σε αυτό το site μπορείτε να πάρετε έναν Αγγλικό αριθμό, δεν το χρησιμοποιώ τόσο το SMS, αλλά το έχω χρησιμοποιήσει 
προσωπικά για να παρακάμψω το SMS και μπορεί να περάσει κάποια πράγματα,αλλά ακόμα θα πρέπει να ανιχνευθεί από ορισμένες ιστοσελίδες σαν μη αληθινός αριθμός. 
Αλλά αν κάποιος θέλει να του δώσει μία ευκαιρία, παρακαλώ ας το κάνει.
7sim

Αυτη είναι άλλη μία πραγματικά καλή ιστοσελίδα που έχω χρησιμοποιήσει, δίνει εναν πραγματικό περίεργο αριθμό όπως 570, αλλά μπορείτε να πάρετε έναν αριθμό των ΗΠΑ από αυτό 
και αυτό μπορεί να περάσει το Yahoo και άλλες ιστοσελίδες με αυτην την δωρεάν ιστοσελίδα επαλήθευσης SMS. 
freesmsverification.com

k7.net - Αυτό το χρησιμοποιώ για να παρακάμψω κάθε ενιαία ιστοσελίδα για κάθε χώρα! Χρησιμοποείτε για να σας δώσει έναν πραγματικό αριθμό ο οποίος είναι σε δυσλειτουργία. 
Μπορεί να μη προσφέρει επαλήθευση SMS αλλά προσφέρει επαλήθευση φωνής. Δυστυχώς όταν πηγαίνετε στο k7 και προσπαθήσετε να κάνετε τίποτα, 
απλά σας ανακατευθύνει σε μια νέα ιστοσελίδα που προσφέρει μόνο 800 αριθμούς. Αυτοί οι 800 αριθμοί δεν δουλεύουν σχεδόν καθόλου για κάθε είδους επαλήθευση, αλλά αν κάτι 
λειτουργήσει για έσας θα είναι τέλειο. Θα ήθελα να μοιραστώ το k7 πριν κατέβει η ιστοσελίδα.
K7.net  kall8 there new site

Μέθοδος Gmail 
Για να παρακάμψετε την επαλήθευση SMS του gmail, δοκιμάστε αυτή τη μέθοδο που έγραψα. Λειτουργεί και είναι μία μέθοδος για να αποφύγετε τη χρήση τηλεφώνου. Προτείνω αυτή 
τη μέθοδο για το gmail. 

Παρακάτω μία λίστα από άλλες παρόμοιες ιστοσελίδες 

Quote

www.burnerapp.com/
tollfreeforwarding.com/virtual-phone-number/mexico/
www.receive-sms-online.info/
tempophone.com
freephonenum.com/send-text
ru.sms24.me/number-642108343891-1
receivetxt.com/us
Textnow.com
Countrycode.org
Wp.pinger.com
Textmagic.com
Esendex.co.uk
www.receive-sms-now.com
receivesmsonline.com
receivefreesms.com
receivesmsonline.me

[/hide]

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απάντηση στο θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



ChatBox

ChatBox

Chatroom Rules

  • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
  • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
  • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
  • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
×
×
  • Create New...