Μετάβαση στο περιεχόμενο
  • ChatBox

    ChatBox

    Chatroom Rules

    • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
    • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
    • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
    • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
Alex

Ξεπεράσαμε τα 10.000 μέλη

Recommended Posts

Alex
Διαχειριστής

logo3.png.273919b92680b5500dc59945830a70

 

Γεια σας,
Σήμερα διαπίστωσα κάτι που δεν το περίμενα να συμβει τόσο γρήγορα, να ξεπεράσουμε τα 10.000 μέλη.
Απο το 2012 που ιδρύθηκε το forum πάντα η πρώτη μας σκέψη δεν ήταν η ποσότητα αλλά η ποιότητα.
Καταφέραμε να ήμαστε το μοναδικό hacking forum στην Ελλάδα, και αυτήν την πρωτιά να την κρατάμε τα τελευταία 6 χρόνια!!
To GreekHacking δεν δημιουργήθηκε με σκοπό το κέρδος, και δεν έχουμε σκεφτεί ποτέ να επωφεληθούμε μέσα απο αυτο, και να είστε σίγουροι αυτο δεν θα συμβεί.
Σαν πρώτο μας μέλημα είχαμε πάντα το υλικό, προσπαθούμε το forum να απαρτίζεται απο περιεχόμενο μοναδικό, δυσεύρετο και φυσικά στα Ελληνικά.

Το όνειρο μας είναι ότι κάποια στιγμή η Ελλάδα θα έχει μια μεγάλη και ενωμένη κοινότητα πάνω στο hacking όπου θα έχει την δυνατότητα να κάνει τον κόσμο καλύτερο.

Η ομάδα του GreekHacking θέλει να ευχαριστήσει εκ βάθους καρδίας όλα τα μέλη που όλα αυτα τα χρόνια μας υποστηρίζουν και είναι δίπλα μας σε κάθε νέα μας προσπάθεια έστω και αποτυχημένη.
Θα συνεχίσουμε για πολύ ακόμα το έργο μας και να είστε σίγουροι ότι ακόμα δεν είδατε τίποτα.!!

 

dfIK0AV.png

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

AplexTM
20 λεπτά πριν, Anastasis said:

Μεχρι του χρονου τετοια εποχη θα ειναι ο στοχος μας 🤙

Ανετα! 💪 

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Guest Anonymous1988

Λογικό!

Είμαι σχεδόν μια μέρα μέλος στο φόρουμ σας και το έχω λατρέψει!

Πιστεύω πως είναι αρκετά καλό για να μάθει κανείς σαν αρχάριο μέλος πολλά Hack καθώς μπορεί και ένα " ανώτερο " μέλος να μάθει πράγματα που δεν ήξερα.

Εγώ προσωπικά έχω αρκετά καλή πείρα σε Hack σε κονσόλες ( Ps3 κτλ ) αλλά ελπίζω σύντομα να μάθω ακόμα περισσότερα πράγματα σχετικά με το Hacking!!

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απάντηση στο θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



ChatBox

ChatBox

Chatroom Rules

  • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
  • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
  • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
  • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
×
×
  • Create New...