Μετάβαση στο περιεχόμενο
  • ChatBox

    ChatBox

    Chatroom Rules

    • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
    • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
    • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
    • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
Sozal

Ζήτηση χάκερ.! SOS

Recommended Posts

Sozal

Καλημέρα παιδιά είμαι καινούριους στο forum. Ψάχνω για χάκερ. Θα ήθελα αν γίνεται να χακαρω κωδικό Από Instagram facebook viber. Χωρίς φυσική επαφή με το άτομο. Εννοείται με αμοιβή.! Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει ας μου στείλει μήνυμα. 

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Skiller
On 24/8/2020 at 11:53 ΠΜ, Sozal said:

Καλημέρα παιδιά είμαι καινούριους στο forum. Ψάχνω για χάκερ. Θα ήθελα αν γίνεται να χακαρω κωδικό Από Instagram facebook viber. Χωρίς φυσική επαφή με το άτομο. Εννοείται με αμοιβή.! Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει ας μου στείλει μήνυμα. 


Οχι που εδω στο φορουμ δεν ξερουμε, αλλα εγω προσωπικα δεν εχω το χρονο να ασχοληθω με αυτο που ζητας.  
 

Οποτε σου συστηνω να στειλεις μνμ σε αυτους που ειναι επαγγελματιες. 

https://www.spiderwebhackers.com/

 

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Noubidio
On 24/8/2020 at 11:53 ΠΜ, Sozal said:

Καλημέρα παιδιά είμαι καινούριους στο forum. Ψάχνω για χάκερ. Θα ήθελα αν γίνεται να χακαρω κωδικό Από Instagram facebook viber. Χωρίς φυσική επαφή με το άτομο. Εννοείται με αμοιβή.! Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει ας μου στείλει μήνυμα. 

θες να το κάνεις στον ίδιο σου τον εαυτό για να μάθεις πώς γίνεται; Αν ναι, τότε ξεκίνα διάβασμα, έχει πάρα πολλά tutorials στο site.

Αν θες να το κάνεις σε κάποιον άλλον χωρίς την άδεια του, σκέψου το ξανά... είσαι έτοιμος να μπεις φυλακή αν κάτι πάει στραβά; Αυτό που ζητάς σε ένα δημόσιο forum μέσω internet είναι παράνομο και κακούργημα. Προσέχετε τι ζητάτε.

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Johnvitz
On 29/8/2020 at 7:14 ΜΜ, Skiller said:


Οχι που εδω στο φορουμ δεν ξερουμε, αλλα εγω προσωπικα δεν εχω το χρονο να ασχοληθω με αυτο που ζητας.  
 

Οποτε σου συστηνω να στειλεις μνμ σε αυτους που ειναι επαγγελματιες. 


https://www.spiderwebhackers.com/

 

Τους έχεις χρησιμοποιήσει ;

 

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

GreekIPTV
On 30/8/2020 at 8:37 ΜΜ, Noubidio said:

θες να το κάνεις στον ίδιο σου τον εαυτό για να μάθεις πώς γίνεται; Αν ναι, τότε ξεκίνα διάβασμα, έχει πάρα πολλά tutorials στο site.

Αν θες να το κάνεις σε κάποιον άλλον χωρίς την άδεια του, σκέψου το ξανά... είσαι έτοιμος να μπεις φυλακή αν κάτι πάει στραβά; Αυτό που ζητάς σε ένα δημόσιο forum μέσω internet είναι παράνομο και κακούργημα. Προσέχετε τι ζητάτε.

Το ότι το ζητάει από μόνο του δεν αποτελεί αδίκημα. Θα μπορούσε να ζητάει οπλισμένο Leopard 2. Αυτό δε θα τον έκανε ταλιμπάν.

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Alex
Διαχειριστής
22 ώρες πριν, GreekIPTV said:

Το ότι το ζητάει από μόνο του δεν αποτελεί αδίκημα. Θα μπορούσε να ζητάει οπλισμένο Leopard 2. Αυτό δε θα τον έκανε ταλιμπάν.

Συμφωνώ ότι δεν είναι αδίκημα, αλλα ο χρήστης δίνει γενική έμφαση στο αποτέλεσμα της πράξης και το που μπορεί να φτάσει το θύμα αν στο μέλλον κινηθεί νομικά για να βρεθεί ο υπαίτιος. Και ναι, υπάρχουν τεράστιες πιθανότητες αν το θύμα πάρει τη νομική οδό να δικαιωθεί. 

dfIK0AV.png

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

GreekIPTV
1 ώρα πριν, Alex said:

Συμφωνώ ότι δεν είναι αδίκημα, αλλα ο χρήστης δίνει γενική έμφαση στο αποτέλεσμα της πράξης και το που μπορεί να φτάσει το θύμα αν στο μέλλον κινηθεί νομικά για να βρεθεί ο υπαίτιος. Και ναι, υπάρχουν τεράστιες πιθανότητες αν το θύμα πάρει τη νομική οδό να δικαιωθεί. 

Συνεχίζω να επιμένω ότι λες ανακρίβειες. Κακό για έναν Admin.

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Clipper
On 24/8/2020 at 11:53 ΠΜ, Sozal said:

Καλημέρα παιδιά είμαι καινούριους στο forum. Ψάχνω για χάκερ. Θα ήθελα αν γίνεται να χακαρω κωδικό Από Instagram facebook viber. Χωρίς φυσική επαφή με το άτομο. Εννοείται με αμοιβή.! Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει ας μου στείλει μήνυμα. 

Εύκολο!

Ρώτησε τον/την!

Κατά τον δαίμονα εαυτού...

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Doubter

Το να ζητας κατι τετοιο σιγουρα εχεις τους δικους σου λογους.Μεχρι εκει μπορω να το καταλαβω.

Απο την αλλη ομως ισως ηρθε η ωρα να σκεφτεις πως δεν ειναι σωστος τροπος διαχηρησεις ενος προβληματος αυτος.

Περα του Χακινγκ το οποιο αν θες να εξασκηθεις με σκοπο να ενημερωσεις και να προστατεψεις τους αλλους αλλαξε σκεπτικο και μαθε να διαχηριζεσαι τα προβληματα στη ζωη με πιο ηθικο τροπο. προβλημα το οποιο δινει και παιρνει τα τελευταια χρονια στη ελλαδα.

 

ενημερωτικα απλα να ξερεις οτι πλεον στις μεγαλες πλατφορμες των social media η ασφαλεια εχει βελ΄τιωθει.ακομα και τους κωδικους να παρεις δεν ειναι τοσο ευκολο να εχεις προσβαση.

υπαρχει ελεγχος των συσκευων απο  που γινεται η προσβαση οπως και αρκετα αλλα.

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απάντηση στο θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



ChatBox

ChatBox

Chatroom Rules

  • Το GreekHacking.Gr είναι ένα ελληνικό forum και επιτρέπεται μόνο η χρήση της Ελληνική Γλώσσας (ούτε greeklish).
  • Δεν επιτρέπονται οι βρισιές και γενικά η χρήση χυδαίας γλώσσας.
  • Απαγορεύεται αυστηρά το πορνογραφικό, προσβλητικό και βίαιο περιεχόμενο.
  • Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα η σύμβολα.
×
×
  • Create New...